Navigace: Motobaterie

Motobaterie

Motobaterie

Vítejte v naší nabídce gelových a kyselinových motobaterií. Na našich stránkách naleznete motobaterie společnosti FIAMM. FIAMM na našem trhu prodává gelové motobaterie značek STORM a WIND. Naleznete zde, gelové motobaterie, kyselinové motobaterie, 12V motobaterie a 6V motobaterie. Motobaterie jsme pro Vás rozčlenili tak, aby vyhledání jednotlivých motobaterií bylo co nejjednodušší a nejpřehlednější.

STORM gelové motobaterie

Motobaterie s gelovým elektrolytem je technologie pro novější typy motocyklů a čtyrkolek. Gelové motobaterie jsou cela uzavřené a nemají odpařovací kanálky. Gelové motobaterie mají vyšší startovací proud a jsou odolnější vůči otřesům a nárazům.

Motobaterie STORM více zde...

WIND kyselinové motobaterie

Motobaterie s kyselinovým elektrolytem, motobaterie jsou používané především ve starších typech motocyklů. Kyselinové motobaterie mají odvětrávací kanálek pro přebytečné výpary, které vznikají při provozu. Motobaterie WIND se dělí na dvě skupiny dle voltáže, 12V motobaterie a 6V motobaterie.

Motobaterie WIND více zde...

Motobaterie prodáváme nalité a nabité připravené k okamžitému použití.

Záruka na všechny motobaterie je 24 měsíců

 

Nabíječky vhodné pro nabíjení baterií zde

 


Akční nabídka

Motobaterie FIAMM STORM FTX7L-BS, 6,5Ah, 12V

Výrobce: FIAMM640 Kč s DPH
AKCE

Řadit podle: názvu vzestupne sestupne ceny vzestupne sestupne
Cena od do

Strana: | 1  2  3  4  5  6  7  8  9 | Celkem záznamů: 85, Zobrazuji záznamy 1-10
Strana: | 1  2  3  4  5  6  7  8  9 | Celkem záznamů: 85, Zobrazuji záznamy 1-10

Nabízíme prodej olověných akumulátorů pro velkoobchod a maloobchod. Při pravidelných odběrech autobaterií možnost zajímavých individuálních slev a bonusů. Prodej značkových autobaterií VARTA, AKUMA, FIAMM, EXIDE pro užití do osobních i nákladních automobilů.