Navigace: Motobaterie » FIAMM » AGM - gelové » Motobaterie FIAMM STORM FTX12-BS, 10Ah, 12V

Motobaterie FIAMM STORM FTX12-BS, 10Ah, 12V

Motobaterie STORM FTX12-BS, 10Ah, 12V


Záruka: 24 měsíců

 

Kód:P110
Dostupnost:skladem
Výrobce:FIAMM
Cena s DPH:895 Kč
ks


Produktu Motobaterie FIAMM STORM FTX12-BS, 10Ah, 12V se týkají tyto články:

Motobaterie FIAMM
AGM motobaterie STORM
Technické parametry: FTX12-BS, 10Ah, 12V
Rozměry (dxšxv): 150x87x130
+Pól: LEVÁ

 

 

Technologie AGM (absorbed glass mat) je technologie, kdy není elektrolyt mezi elektrodami v tekuté formě, ale je nasáklý v netkané tkanině ze skelných vláken tzv. separátor. Baterie postavené na této technologii jsou velmi výkonné, mají výborné nabíjeccí vlastnosti, to znamená, že při vybití je mnohem jednodušší a rychlejší je nabít a také jsou velmi dobře odolné proti cyklické zátěži(nabíjení a vybíjení).

Baterie typu AGM jsou absolutně bezúdržbové, odolné proti vytečení elektrolytu a bezpečné.

 

STORM patří do skupiny největšího evropského výrobce motobaterií a autobaterií FIAMM. Do stejné společnosti v roce 2000 přešla i značka autobaterií AKUMA.

Životnost motobaterie ovlivňuje: správně seřízený alternátor, skladování mimo sezonu do min. 5°C., při dlouhodobém nevyužívání motobaterii je vždy na místě motobaterii buď vyndat z motorky nebo alespoň úplně odpojit od motorky, jednou měsíčně motobaterii připojit na nabíječku a na jednu hodinu ji nabíjet (oživit) Zakoupit dobíječ a motobaterie na něj připojit po celou dobu nevyužívání motobaterie, dobíječ zaručí nabití a cyklické udržování motobaterie.

 

Motobaterie u nás skladujeme přednabité v suchém stavu a

na Vaši žádost je při zakoupení zdarma uvedeme do stavu, kdy jsou 

nalité a nabité, připravené k okamžitému použití.

 Nabízíme prodej olověných akumulátorů pro velkoobchod a maloobchod. Při pravidelných odběrech autobaterií možnost zajímavých individuálních slev a bonusů. Prodej značkových autobaterií VARTA, AKUMA, FIAMM, EXIDE pro užití do osobních i nákladních automobilů.