Navigace: Oleje » CASTROL

CASTROL

Důležité - veškeré oleje od nás pochází výhradně z oficiální distribuce a poskytujeme 100% záruku původu

Firma CASTROL je více než 100 let špičkovým výrobcem maziv, během celého století sleduje rychlý vývoj, který v oblasti průmyslu a automobilismu nastal. V důsledku toho se můžeme prezentovat širokým sortimentem výrobků, technických inovací a zároveň mnohými průkopnickými úspěchy. Dovolujeme si vás proto informovat o mazivech obecně a zasvětit vás do jejich výroby a klasifikace. 

Výroba motorových olejů CASTROL

MINERÁLNÍ ZÁKLADOVÉ OLEJE CASTROL
Minerálního oleje Castrol se vyrábějí vakuovou destilací zbytku z destilace atmosférické – mazutu. K oddělení jednotlivých složek podle bodu varu zde dochází za sníženého tlaku. Body varu se za sníženého tlaku také sníží, proto nedochází k velkému tepelnému namáhání a ke štěpení molekul, ke kterému by docházelo při tlaku atmosférickém.
Z vakuové destilace se pro výrobu základových olejů používají olejové destiláty I – III. Ty je nejprve potřeba zbavit nežádoucích polárních sloučenin, které by způsobovaly rychlé stárnutí oleje, a to většinou rozpouštědlovou extrakcí.


SYNTETICKÉ ZÁKLADOVÉ OLEJE CASTROL
Syntetické oleje Castrol se vyrábějí chemickou cestou, vazbou speciálních uhlovodíkových molekul v průběhu několikastupňového procesu. Lze tak vyrobit produkt libovolné molekulární struktury a délky řetězce s vynikajícími a trvale rovnoměrnými a stálými vlastnostmi. U syntetických olejů se jedná hlavně o polyalfaolefiny (PAO) a syntetické estery.

Motorové Oleje a maziva od světového výrobce, který svojí kvalitu zakládá na tradici společnosti. Již od svého vzniku společnost CASTROL podporovala ty nejúspěšnější automobilové závodníky, úspěch a vítězství jde ruku s rukou s kvalitou a spolehlivostí společnosti CASTROL. Společnost CASTROL vyvíjí motorové oleje, EDGE CASTROL MAGNATECH CASTROL převodové oleje MANUAL CASTROL AUTOMATIC CASTROL DIFFERENTIAL CASTROL motocyklové oleje POWER 1 CASTROL 2T CASTROLŘadit podle: názvu vzestupne sestupne ceny vzestupne sestupne
Cena od do

Strana: | 1  2  3 | Celkem záznamů: 29, Zobrazuji záznamy 1-10


Castrol EDGE 5W-30 TITANIUM FST LL 5L

Výrobce: Castrol 1 054 Kč s DPH

Castrol EDGE Turbo Diesel 5W-40 TITANIUM FST 5L

Výrobce: Castrol 950 Kč s DPH

Castrol Magnatec 5W-40 C3 5L

Výrobce: Castrol 797 Kč s DPH

Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF 5L

Výrobce: Castrol 795 Kč s DPH

Castrol Magnatec 15W-40 A3/B4 5L

Výrobce: Castrol 793 Kč s DPH

Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 5L

Výrobce: Castrol 760 Kč s DPH

Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4 5L

Výrobce: Castrol 757 Kč s DPH

Castrol Power 1 Racing4T 10W-50

Výrobce: Castrol 422 Kč s DPH

Castrol Act>EVO X-tra Scooter 2T

Výrobce: Castrol 412 Kč s DPH

Castrol Power 1 TTS 2T

Výrobce: Castrol 409 Kč s DPH


Strana: | 1  2  3 | Celkem záznamů: 29, Zobrazuji záznamy 1-10Nabízíme prodej olověných akumulátorů pro velkoobchod a maloobchod. Při pravidelných odběrech autobaterií možnost zajímavých individuálních slev a bonusů. Prodej značkových autobaterií VARTA, AKUMA, FIAMM, EXIDE pro užití do osobních i nákladních automobilů.