Navigace: Oleje » CASTROL » Motocyklový olej Castrol

Motocyklový olej Castrol

Důležité - veškeré oleje od nás pochází výhradně z oficiální distribuce a poskytujeme 100% záruku původu

 

Snad každý motorista alespoň někdy zatoužil po motocyklu. Vlastnit motocykl jakéhokoli druhu znamená mít vlastní životní styl, volnost na silnici nebo radost z rychlosti. Aby byl prožitek motocyklistů stoprocentní, je nutné se o stroj dobře starat. Nesmí se podcenit žádná část motocyklu, vše můžeme vliv na klidnou a bezpečnou jízdu. Při vysokých rychlostech sebemenší závada může mít destruktivní následek.  Castrol pamatuje na všechny druhy motorů jak v silničních motorkách 4 taktech tak i na slabší a menší druhy mopedů skútrů i v 2 taktech.


Motorové oleje 4 taktní
Castrol Power 4T
Je syntetický olej čtyřdobé motory vysoce výkonných sportovních i silničních motocyklů. Jejich technologie Race Derived byla ve společnosti Castrol vyvinuta na základě zkušeností závodních týmů, tato technologie zajišťuje optimální chod motoru i v extrémních podmínkách.


Motorové oleje 2 taktní
Castrol Power 2T
Je syntetický olej pro dvoutaktní motory. Jeho složení poskytuje ochranu proti teplotním a mechanickým zatížením to umožňuje motoru vyvinout větší výkon. Castrol Power 2T je vhodný pro použití u téměř všech druhů skútrů .
 


Akční nabídka

Castrol 2T

Výrobce: Castrol 172 Kč s DPH
AKCE

Řadit podle: názvu vzestupne sestupne ceny vzestupne sestupne
Cena od do

Castrol Power 1 Racing4T 10W-50

Výrobce: Castrol 422 Kč s DPH

Castrol Act>EVO X-tra Scooter 2T

Výrobce: Castrol 412 Kč s DPH

Castrol Power 1 TTS 2T

Výrobce: Castrol 409 Kč s DPH

Castrol Power 1 GPS4T 10W-40

Výrobce: Castrol 281 Kč s DPH

Castrol Act>Evo X-tra Scooter 4T

Výrobce: Castrol 269 Kč s DPH

Castrol 2T

Výrobce: Castrol 172 Kč s DPH
AKCENabízíme prodej olověných akumulátorů pro velkoobchod a maloobchod. Při pravidelných odběrech autobaterií možnost zajímavých individuálních slev a bonusů. Prodej značkových autobaterií VARTA, AKUMA, FIAMM, EXIDE pro užití do osobních i nákladních automobilů.